Piegāde

Cienījamie klienti!


Produktu piegādi var veikt jebkur Eiropā. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz pasūtījuma daudzumu, svaru un galamērķa adresi. Precīzu cenu var uzzināt, zvanot pa tālruni: +371 26667032 (Whats Up) vai e-pastu nr@whitehills.lvMūsu firmas klienti var saņemt White Hills produktus ar pašizvēšanas palīdzību no Centrālās noliktavas.

Mēs vēršam jūsu uzmanību uz to, ka gadījumā, ja tiek pārvadāti White Hills materiāli ar atvērta tipa automašīnu, ražotājs nav atbildīgs par preču kvalitāti un drošību.

White Hills cenšas padarīt mūsu produktu iegādi par ērtu un pieejamu. Tāpēc mēs piedāvājam saviem klientiem izmantot piegādes pakalpojumus.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no galamērķa, produkta daudzuma un veida.
Jūs varat uzzināt vairāk par pasūtījumu lieljaudas mašīnām un manipulatoriem, kā arī izvietot pasūtījumu iegādāto materiālu piegādei pa tālruni: (371) 26-66-70-32 vai pa e-pastu: nr@whitehills.lv

Vēršoties uz mūsu uzņēmumu, White Hills garantē produktu piegādi savlaicīgi.
Visi produkti tiek iepakoti īpašā konteinerā, kas ir piemērots iekraušanai un nosūtīšanai, transportēšanai un uzglabāšanai.
Jūs varat arī izmantot īpašu tehniku - celtņa manipulatorus iekraušanas un izkraušanas darbiem. Tas vienkāršos un paātrinās izkraušanas procesu - iekraušanu un ievērojami ietaupīs papildu darba izmaksas.


INFORMĀCIJA PAŠIZVĒŠANAILūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumos, kad klienta pašizvēšanu veic nevis pasūtītājs, bet kāda cita persona, tad ir jābūt pilnvarai no pasūtītāja. Dokuments ir sastādīts rakstiski saskaņā ar formu (Jūs varat to ielādēt) un ir apliecināts ar pilnvarotāja personīgo parakstu.
Pilnvaras paraugu var lejupielādēt šeit: privātpersonu pilnvaru paraugs.