Konkurentu priekšrocības

Ar ko mūsu akmens atšķiras no analogiem:

1. Dekoratīvais akmens ir izstrādāts speciāli mūsu klimatam: nebaidās no temperatūras svarstībām, no sala, mitruma, neizbalē uz saules (lieli izturības koefcienti).

2. Krāsvielas ir masā - ja uz akmens parādās mazākas šķembas vai griezumi, akmens krāsa nemainās, nav nepieciešams papildus tonēt.

3. Kvalitatīvs, stiprs materiāls - materiāls ir tik stiprs, ka, piemēram, iebraucot ar automašīnu sienā, kur tika pielīmēts akmens, sabojāsies automašīna, nevis akmens.

4. Uz akmens neparādās baltie izsāļumi - visi iespējamie sāļi tiek noņemti ražošanas processā.

5. White Hills akmens kalpošanas laiks ir vismaz 50 gadi. Ražošanā neizmantojam materiālus, kas samazina produktu izmaksas piemēram ģipsi, keramzītu. Ja dekoratīvā akmens sastāvā ietilpst ģipsis vai keramzīts, tad šādu akmeni ārā nevar montēt, jo kalpošanas laiks būs ne vairāk kā trīs gadi.

6. Visiem izstrādājumiem ir stūra elementi: fasāde vai iekšējā apdare izskatīsies dabiski, pabeigta. Nav nepieciešams sagriezt plakanus elementus, tas nozīmē, ka stūros nebūs plaisu.

7. Izstrādājumi atgadinā dabīgā akmens faktūru. Uz 8m2 nav atkārtojamības.

8. Izstrādājumi ir draudzīgi videi un cilvēku veselībai.

9. Mēs piedāvājam visus nepieciešamos papildusmateriālus akmens uzstādīšanai.

10. White Hills kolekcijas izceļas ar dažādām formām un krāsām

11. Katru gadu produktu klāsts tiek papildināts ar jaunām akmens kolekcijām. Turklāt tiek pieņemti individuāli pasūtījumi krāsai.

12. Rīgā ir daudz gatavas produkcijas.