Kompānijas jaunumi

White Hills izstadē Māja. Dzīvoklis 2018

No 19. oktobra līdz 21. oktobrim Ķīpsalā, notika liela izstāde Latvijā, kas bija veltīta apdares un celtniecības materiāliem, kur aktīvi piedalījās arī White Hills kompānija.

Izstādes stenda ekspozīcija tika izveidota ļoti pareizi un ar gaumi. Pateicoties krāsainam noformējumam vienotā stilā un pateicoties kreatīvai pieejai, pat izsmalcināti viesi nevarēja palikt malā.

Stends White Hills piesaistīja acis un izraisīja garāmgājējiem tikai pozitīvas emocijas. Stenda apdarei tika izmantota interesanta ideja ar ventilējamo fasadi. Pateicoties šim risinājumam, katrs apmeklētājs varēja izsmeļoši izpētīt ventilējamo sistēmu no iekšpuses.

Darbinieki bija ļoti draudzīgi un atsaucīgi, kuri iedvesmoja ar smaidu un labu garastāvokli. Palielinājies klientu skaits, kas tika labi informēts par produktiem. Mēs parādījām jaunas populārās kolekciju krāsas, kā arī ventilejamās fasādes akmeņu kolekcijas. Atmosfēra bija ļoti patīkama un relaksējoša.

Par svarīgu izstādes daļu var uzskatīt sarunas ar saviem dīleriem un partneriem. Darījumu tikšanās laikā mēs pareizi sakoordinējam turpmākos darba plānus.

Mūsu stendu apmeklēja gan privātie klienti, kuri meklēja māju apdares materiālus, gan arhitekti, dizaineri, būvniecības organizācijas, kuri ieraugot mūsu produktus, ir nolēmuši to izmantot savos darbos.

Kopumā katrs apmeklētājs atrada to, ko meklēja, un bija apmierināts ar to, ko ieraudzījis. White Hills atkal demonstrēja labi koordinētu darba pieeju un nostiprināja savu vadošo pozīciju tirgū.